Aliexpress yurtdışı alışverişi

0 oy
862 gösterim
21 Ağustos 2015 Yurtdışı Alışveriş kategorisinde Hande Büşra Kobya sordu
Merhabalar ben aliexpressten bir ürün aldım ürün satıcının dediğine göre Malezya'dan China Post Air Mail ile Türkiye'ye gönderilmiş. Ayın 3 ünde gönderim yapıldı 7sinde Atatürk Havalimanına inmiş görünüyor fakat 2 haftadır bunun dışında hiçbir hareket yok. bir de verilen tracking number ile pttden takip yapılamıyor. takip numaram SYL00482251GZ   17track adlı siteden baktığımda hep Atatürk Havalimanında görünüyor. sizce ürünüm gelir mi yoksa umudumu kesiyimmi:(

1 cevap

0 oy
21 Ağustos 2015 İsa Sarı cevapladı
Merhaba Hande Hanım,
Açıkçası hayli uzun zaman geçmiş. Size tavsiyem, en kısa zamanda PTT merkezi ile görüşmeniz. İlinizdeki merkezine veya gümrüğe bizzat gitmeniz de daha yararlı olur. Bu tür durumlarda internet üzerinde yapacak pek bir şey olmuyor maalesef.
21 Ağustos 2015 Hande Büşra Kobya yorumladı
Çok teşekkür ederim İsa Bey ben Konyada oturuyorum ana dağıtım yapan Mevlana PİM e gitmem gerekiyor anladığım kadarıyla. Sanırım gelmeyecek ürünlerim:( gümrüğe girip girmediği bile görünmüyor malesef. PTT ile irtibata geçeceğim en kısa zamanda çok teşekkür ederim tekrardan cevabınız için.
21 Ağustos 2015 İsa Sarı yorumladı
Rica ederim. Evet, oraya gitmek gerekecek bu durumda. Umutsuzluğa kapılmayın. Yasaklı ürün değilse ve adres de doğruysa mutlaka ulaşır. Durumdan haberdar edersiniz bizi de.
21 Ağustos 2015 Hande Büşra Kobya yorumladı
İsa Bey bugün gelmeyen kargomla aynı zamanda yola çıkan bi ürünüm vardı o gelmiş görünüyordu güvenlik görevlimiz teslim almıştı ürünü. Şimdi eve geldim ve baktım ki iki kargomda gelmiş:)) yani Atatürk havalimanından sonra takip durmuş ama kargom geldi :)) çok teşekkür ederim cevaplarınız ve ilginiz için. Başarılarınızın devamını dilerim:)
21 Ağustos 2015 İsa Sarı yorumladı
Çok sevindim Hande Hanım. Rica ederim. Güle güle kullanın ürünlerinizi :)
21 Ağustos 2015 Hande Büşra Kobya yorumladı
Çok teşekkür ederim İsa Bey :)
...