banggood kargo takip

0 oy
334 gösterim
8 Ağustos 2015 Yurtdışı Alışveriş kategorisinde kemal sordu
merhabalar banggood dan takip nosu olmadan aldığım son iki siparişim gelmedi. birinin parasını geri aldım. ondan sonra takip koduyla 20 temmuzda tekrar satın aldım. şimdi de takip koduyla bir bilgiye ulaşamıyorum nerden denersem deniyim.  takip kodum RY902055465SG . bunu takip etmenin bir yolu var mı? ve birde üstüste 2 siparişim gelmedi. bunun sebebi 9 defa alışveriş yapmış olmam olabilir mi 1 yıl içinde?

1 cevap

0 oy
8 Ağustos 2015 İsa Sarı cevapladı
Merhaba Kemal Bey,
Görebildiğim kadarıyla kargo takip numaranız henüz kayıtlara geçmemiş. Bu takip numarasını size ne zaman verdiler acaba? Siparişlerinizin gelmemiş olmasıyla çok alışveriş yapmanızın bir ilgisi olmaz. Acaba adresinizi doğru yazdınız mı?
9 Ağustos 2015 kemal yorumladı
dediğim gibi 20 temmuzda gönderildi gözüküyor muhtemelen aynı gün vermişlerdir. yada ertesi gün falan. aynı paypal hesabımla aynı adresle aldığım ilk siparişler geldi son ikisi gelmedi. ayrıca aliexpresden 2 ürün aldım bu süre zarfında ikiside 15 günde geldi.  biryerde aynı satıcıdan 5 sipariş sınırı olduğunu duymuştum. şu takip kodu gözükse mesele olmıycak da işte.
9 Ağustos 2015 İsa Sarı yorumladı
Aynı satıcıdan  sipariş verenler var, sorun bu olamaz Kemal Bey. Öyle olsaydı size bir uyarı mutlaka gelirdi yazılı veya elektronik olarak. Biraz daha bekleyin, olmazsa bunun için de para iadesi talebinde bulunursunuz.
...