Banggood yaşadığım sorun için bana yeni ürün gönderecek

0 oy
289 gösterim
28 Ağustos 2015 Yurtdışı Alışveriş kategorisinde denizcan sordu
Merhaba, ürünüm bozulunca Banggood'dan aynı ürünü tekrar göndermelerini istemiştim, kabul ettiler sağolsunlar. Ancak bir soru takıldı kafama. Yeni gönderdikleri ürün takip kodlu olacak mı ? İlk ürünü alırken 1-2 dolar vererek yaptırmıştım bunu.?

verdikleri cevap:
http://hizliresim.com/lyq5ME
Siparişlerim sayfası :
http://hizliresim.com/VL9WkP

2 Cevap

0 oy
28 Ağustos 2015 İsa Sarı cevapladı
Denizcan merhaba,
Çok iyi bir haber bu. Banggood kurumsallığını gösterdi yine... Takip kodu verirler büyük ihtimalle, ama vermeseler de sorun değil. Zaten her durumda ürün ulaşacaktır.
28 Ağustos 2015 denizcan yorumladı
Takip kodu şu an benim için şart abi acaba ürün kargoya verilmeden önce bunu talep etsem nasıl olur gerekirse o 1-2 dolarlık ödemeyi yaparım yani takip kodu önemli evde olmuyorum ben.
29 Ağustos 2015 İsa Sarı yorumladı
O halde bununla ilgili tekrar mesaj göndermeni tavsiye ederim Denizcan. İyi olur tabii.
31 Ağustos 2015 denizcan yorumladı
Evet bana takip kodu verdiler abi bu durumu başkası yaşarsa kenarda kalsın yardımcı olursun :) Lakin adres değiştirme emaillerime cevap vermediler. 3 tane mail attım... 4 gün geçti adresi değiştirmeden kargoladılar. Yine de banggood beni memnun etti :)
31 Ağustos 2015 denizcan yorumladı
Cevaplari yeni geldi 4. Günde. urunu kargoladiklarini yine de kargoyu durdurmaya calistiklarini basarip nasarmayacaklarini bilmediklerini soylediler .
31 Ağustos 2015 İsa Sarı yorumladı
O biraz zor olur, ama bu durumda ürün Türkiye'ye girince PTT ile irtibata geçmek lazım. Onlara adresin hatalı olduğunu söylersen, gidip PTT'nin merkezinden alabilirsin bence.
0 oy
31 Ağustos 2015 Ahmet Emin cevapladı
Gearbest acaba bunu yapar mı ? :) Benim drone'un alt gövde plastiğinin bir bölümü çatladı bantladım. Alt tabanı gönderirler mi ? Garantiye girer mi? Merak ettim yoksa kullanıcı hatası deyip geçerler mi?
1 Eylül 2015 İsa Sarı yorumladı
Maalesef garantiye girmez bu :)
...