Syma X8W ile başlamak uygun mu?

0 oy
1,065 gösterim
9 Eylül 2015 RC Modeller kategorisinde Ender Işık sordu
İsa Bey merhaba,
İki günlük bir araştırmadan sonra Fpv ve  wi-fi bağlantısı özellikleri nedeniyle sanırım Syma X8W siparişi vereceğim. Sizce başlangıç için uygun bir seçim olur mu? Bu fiyat seviyesinde onun yerine tavsiye edebileceğiniz başka bir ürün olabilir mi? Ayrıca ürünle beraber hangi aksesuarları sipariş etmemi tavsiye edersiniz? İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

1 cevap

0 oy
9 Eylül 2015 İsa Sarı cevapladı
Merhaba Ender Bey,
Açıkçası WiFi üzerinden sağlanan FPV'lerde aktarım mesafesi çok düşük (genelde 20-30 metre civarı). Dolayısıyla önceliğiniz FPV ise, 5.8 GHz FPV desteği sunan V666, V686G gibi ürünler daha çok işinizi görecektir. Ama Syma X8W, cihaz olarak çok güçlü ve kaliteli. Ürünle beraber ekstra bir batarya ve ekstra pervaneler sipariş edebilirsiniz.
9 Eylül 2015 misafir yorumladı
Yanıtınız için teşekkür ederim İsa Bey. Son anda karar değiştirerek X5SW siparişi verdim Banggood üzerinden. X8W fiyat olarak gümrüğe tabi olacaktı. %20 vergi ile beraber maliyeti neredeyse  X5SW'nun iki katına yakın oluyor.  Yeni başlayacağımı da göz önüne alarak başlangıç için düşük maliyetli bir modele yöneldim.
9 Eylül 2015 İsa Sarı yorumladı
Rica ederim. X5SW de iyi bir üründür. Şimdiden güle güle kullanın...
4 Ocak 2016 maatt yorumladı
öğrenebildiniz mi ?
...