Ziyaretçi Defteri » Sayfa 2 / 8 » İsa SARI - Kişisel Ağ Sayfası

Meral KÜÇÜK YETGİN - İstanbul / Arş. Gör. Dr. / 20 Mart 2011 Pazar

Merhaba İsa Bey,
Başarılı bir site yapmışsınız. Alanımdan çok uzak olmasına rağmen sitenizi inceledim. Kendi sitemi oluştururken izninizle sizinkinden feyz almak isterim. Çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.


Erdem TAZEGÜL - Nevşehir / Araştırma Görevlisi / 16 Ocak 2012 Pazartesi

Sayın Sarı

Türkoloji için yaptığınız bu çalışmalar paha biçilemez. Teşekkür ediyor, çalışmalarınızın ve başarılarınızın devamını diliyorum.


Funda KARAKAN - Elazığ / Ziraat Mühendisi / 27 Ekim 2008 Pazartesi

Merhaba İsa Sarı,
Üds hakkında sorduğum soruya hemen cevap verip beni aydınlatmış olmanız beni çok şaşırttı. Bu siteye tesadüfen girdim, ama takip edeceğim. Bundan sonra başarılarınızın devamını diliyorum.


Volkan ŞERMET - Adana / Öğrenci / 27 Mayıs 2009 Çarşamba

Sevgili İsa Bey,
Çukurova Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim. Öncelikle Türk Dili ve Edebiyatına yapmış olduğunuz katkılardan dolayı teşekkürlerimi sunarım. Edebiyatımıza yardımlarınızı bilgisayar ortamına taşımanız gerçekten de çok iyi bir çalışma. Çalışmalarınızın devamını diliyorum.


Zeynep TUFAN - Kocaeli / Öğretmen / 7 Temmuz 2009 Salı

İsa Bey,
Sitenizi çok ama çok başarılı buldum. Kendim de tarhi öğretmeni olduğum için gerçekten yararlı bilgiler var.


Örne OFACEG - İzmir / Memur / 28 Haziran 2009 Pazar

Değerli arkadaşım. Hakikaten çok çok güzel bir site hazırlamışsınız. Birçok kişinin sitenizden yararlandığını düşünmekteyim. Bendeniz de Osmanlıca klavyeden çok istifade ettim. Halen yararlanmaktayım. Lakin bir ara siteniz ''saldırgan site'' olarak adlandırılmıştı. Nedeni ise Osmanlıca klavyeye girdiğimde çok büyük virüs saldırısına hedef olduk. Bilgisayar sistemini çökmekten zor kurtardım. Sizden ricam sitenize girmek isteyen yani yararlanmak isteyen kişilere musallat olan bu virüsleri temizleyerek güncel hale getirmenizdir. Samimiyetle söyleyebilirim ki yaklaşık 1 yıla yakın korkumdan www.isa sari.com'a giriş yapamadım. Başarılarınızın devamını diliyorum.Hoşcakalınız.


Serkan YEŞİLYURT - Ankara / Kamu görevlisi / 12 Mart 2010 Cuma

Selam,
sayın SARI..
Düşüncelerin, uygulamaların, yardımseverliğin ve vizyonunu beğendim.
Güzel amaçların doğrultusunda durmadan, başarıyla ilerlemen dilegi ile... Saygılarımı sunarım.

Serkan YEŞİLYURT


Samet ACAR - İstanbul / Emekli Öğretmen / 15 Şubat 2012 Çarşamba

Sayın İsa Sarı Bey;

İnternette Türk dilleri üzerine gezinirken rastlamış oldum. Tabii ki çalışmalarınız kayda değerdir. Emektir. Bendeniz douşumdan beri araştırma ile uğraşarım. Bence iyi bir alışkanlık, merak dır. Şavşatça üzerinde epey sözcükler derlemişimdir. Türk Dil Kurumunda kayda geçmemiş sözcüklerdir. Ben onlara "Şavşatça "adını verdim. Artvin'in, ilçeleri, Şavşat, Ardanuç, Berta bucağından tarafımdan araştırılmıştır. Biraz komuk gelir amma kırbeş yılık araştırma diyebiliriz; çünkü sözçükleri şu an bilen gençlerde pek az rastlayabilirsiniz. Yaşlılarda konuşmalar devam etmektedir. Çağatayca, Kıpçakça, karışım iki yüzün üzerende sözcüktür. Merak ederseniz, İstanbul'a geldiğinde kütüphanemde bilgileri sunabilirim. Sevgilerimle.


Özen ÖZYURT - Muğla / Öğrenci / 21 Kasım 2008 Cuma

Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları son sınıf öğrencisi olarak Türkoloji alanındaki yazılarınızı kendim adına çok yararlı buldum ve faydalandım. Sitenizi keşfetmiş olmaktan dolayı sevinç duydum. Bu alanda bizlere yardımcı olduğunuz, kaynaklık ettiğiniz ve örnek olduğunuz için çok teşekkür ederim ve başarılarınızın devamını dilerim...


İsa SARIOĞLU - İstanbul / Barista / 18 Temmuz 2009 Cumartesi

İsa Bey
Adımı araştırırken rastladığım ve merak edip baktığım sitenizi hayretler içerisinde inceledim.Gerçekten nacizane takdir ettim kendinizi bu kadar geliştirmenizi. O kadar daldım ki okumayı özlediğimi farketmeden saati bizaman geçirdim.

Sizi tebrik ve takdir eder, başarılarınızın devamını dilerim...


Ercan AKDENİZ - Çorum / Öğrenci / 11 Ağustos 2010 Çarşamba

Merhaba İsa Bey
Sitenizi yılı aşkın bir süredir takip ediyorum paylaştığınız bilgiler için size teşekkür ediyorum ve Hitit Üniversitesinde öğretim üyeliği yapmak için başvuru yapmışsınız buna çok sevindim çünkü ben orada öğrenciyim sizin öğrenciniz olmak ayrıca sizinle çalışmaktan memnuniyet duyacağım. Daha geniş kapsamlı paylaşımlarınızı bekliyoruz...


Kurtuluş İZBEK - İzmir / Emekli Elek. Müh. / 21 Kasım 2008 Cuma

Sitenizi internette birşeyler ararken tesadüfen bulmak güzel... Üretken, çalışkan, bilinçli ve aydın bir kardeşimiz olduğunuz belli. Ne mutlu.


Gülşen Cansel MERAL - izmir / Öğrenci / 10 Temmuz 2009 Cuma

isa bey,
Sizi yürekten kutluyor, yıllardır aradıklarımı bulmamdaki ve üzerine yoğunlaştığım çağdaş Türk lehçeleri hakkındaki araştırmalarıma katkılarınızdan dolayı teşekkürü bir borç biliyorum. İyi çalışmalar...


Seval ÜNVER - Ankara / Bilgisayar Mühendisi / 8 Şubat 2009 Pazar

Eliniz ve klavyeniz dert görmesin. İnşallah yazılarınıza daha uzun süre devam edersiniz. İyi günler.


Remzi AVCI - Eskişehir / İngilizce Öğretmeni / 15 Haziran 2009 Pazartesi

Sitenizde sunuduğunuz değerli bilgiler için sonsuz teşekkürler. Başarıya giden yolunuzun açık olması dileğiyle. Saygılar...


Ahmet HAŞİMİ - Kırşehir / Öğretmen / 16 Nisan 2009 Perşembe

İsa Bey,
Türk diline bu yaşta ilginiz ve büyük hizmetiniz için sizi tebrik ediyorum. Bilgisayar yeteneğiniz ve dile karşı tutkunuz mükemmel. Bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar diliyorum.


Dr. Mustafa MORKOYUN - Ankara / Doktor / 7 Eylül 2008 Pazar

Sevgili İsa SARI Bey,
Sayfanızdan fazlası ile yararlandım.
Teşekkür ederim.
Selam ve muhabbetlerimle.


Murat SEVİMBAY - Eskişehir / Tekniker / 7 Temmuz 2009 Salı

Nette gezerken rastladım sayfanıza. Sitenizin tasarımını çok beğendim. İçerik ve bilgi yönünden yapılan yorumlara katılmakla beraber, özellikle sitenin tasarımı hakkında yorum yapmak istedim.
Tüm çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Eğitim Fakültesi
Bilgisayar Laboratuvar ve
Teknik Servis Sorumlusu


Beste Semiha BAHÇECİ - Kastamonu / Öğrenci / 7 Temmuz 2009 Salı

Sayın İsa Sarı,
Öncelikle merhaba, ben de bir edebiyat öğrencisiyim ve sitenizden hayli yararlanma imkanı buldum. Bunun için size çok teşekkür eder bir ömür boyu başarılarınızın devamını dilerim. Saygılarımla...


Fatih CEBBAR - İstanbul / Webmaster-Ululslararası İlişkiler / 5 Ekim 2009 Pazartesi

Merhaba,
Dolu dolu, eğitici, sade, anlaşılır, tavsiye edilesi, başarılı bir web sayfanız var. Aydınlandım, yeni bilgiler edindim. Çalışmalarınız için teşekkürler. Başarılar diliyorum.


Fethi DEMİRTAŞ - Şanlıurfa / Tekniker / 16 Kasım 2008 Pazar

Merhabalar İsa Bey
Ben Urfa'da belediyede çalışmaktayım. Yaşayan Halk Şairleri kitabının hazırlanması aşamasında Dr. Ahsen Hocanın öğrencisi Urfalı bir hemşehrimiz olan Zemzem Keleşabdioğlu'nun arayışları olmasa Urfalı bir âşık olan Âşık Kul Cemalî belki de ismi cismi olmayan kendi halinde biri olacaktı; fakat bu kitabın hazırlanmasında gelip bizimle görüşmesi neticesinde gerçek Âşık olan Kul Cemalî'yi önermemiz kendileriyle görüşmeleri sonucunda âşığımızın bu kitaba girmesine vesile olmuşlardır. Sizin de sitenizde yer alması bizi dahada sevindirdi. Siteniz çok güzel. Saygılarımla...


Serkan YILMAZ - İstanbul / Elektrik Mühendisi / 27 Haziran 2010 Pazar

Merhaba İsa,
Yaptığın çalışmalar için seni tebrik ederim. Umarım hatırlamışssındır beni.
(Vatan Anadolu Lisesi)


Azra ÖZDEMİR - Ankara / Öğretmen/Slav Dilleri Tercüman / 27 Kasım 2009 Cuma

Sayın İsa Bey,
Sizinle tanıştığıma çok memnun oldum. Çalışmalarınızı bu sitede görmek ve öğrenmek beni çok mutlu etti. Bütün çalışmalarınızda başarılar dilerim. En içten selam ve saygılarmla...


Mustafa Sercan AŞCI - Ankara / Öğrenci / 19 Kasım 2008 Çarşamba

Gerçekten çok güzel bir iş çıkartmışsınız. Yalnızca klavyelerinizi inceledikten sonra kimmiş bu adam diye çok merak ettim ve hakkımda bölümünü okurken kendimi burada buldum. Yorumları okuduktan sonra yazacak bir şey bulamıyorum açıkçası. Bu güzel çalışmalarınızın devamını dilerim. Selametle...


Fatma AKKAYA - Mühendis/ 17 Ekim 2013 Perşembe

Sitenize Stockholm’e geldikten ve birkaç gün dolaştıktan sonra ulaştım ama yine de çok yararlandım. Emek verilerek hazırlandığı her cümlesinden belli olan bilgilendirici yazınız için teşekkür eder çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.


Nazan SÜMER - Lefke/KKTC / Öğrenci / 12 Kasım 2009 Perşembe

Merhaba İsa Bey,
Ben Lefke Avrupa Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı 1. sınıf öğrencisiyim. Türk dilinin savaşçılarından biri olmaya adayım, ama önce biliyorum ki, güçlenmem gerekir. Bu da sizin gibi değerli Türk dili savunucularının faydalı, aynı zamanda pratik sitelerden araştırmalar yaparak olacağını biliyorum. Siteniz gerçekten bana yardımcı oldu, teşekkür ederim. Umarım her geçen gün başarınız artar ve böylece biz de aydınlanmış oluruz.
Saygılarımla...


Kaan FAKILI - Ankara / Öğrenci/Öğretmen / 2 Mart 2008 Pazar

Sevgili İsa,
Edebiyat öğrencilerinin bilgisayar destekli çalışmalar yapması her zaman beni çok mutlu etmiştir. Ellerine sağlık. İleride belki tanışma fırsatımız olur.

Selamlar.


Barbaros UÇARSU - İzmir / Öğrenci / 1 Temmuz 2008 Salı

Çok boyutlu bir site, hayran oldum. Benim gibi öğrenci arkadaşlarıma sitenizin linkini yolladım. Hepimiz çok beğendik. O kadar yararlanacağımız kaynaklarla dolu ki, çok başarılı. Bilgisayarımın sık kullanılanlarına ekledim bile. Çok teşekkürler, Türkoloji'yi ve bilgi teknolojilerini bu kadar kolay ve rahat kullanılabilir şekilde bizlere sunduğunuz için.


Qazaqşa Tobı - Kazakça Topluluğu - İstanbul /  / 11 Kasım 2012 Pazar

Değerli dostumuz İsa Sarı bey'in teknoloji, tarih, dil ve edebiyat alanlarını bira rada güzel bir kompozisyonla sunan kişisel sitesi sayesinde dil kültürü hakkında toplumla paylaştığı projelerinden yararlanıyor ve beğeniyle takip ediyoruz.

Qımbattı dosımız İysa Sarı bektiñ jöndembilim (texnologiya) ötilgen (tariyx) jäne jazbalıq (ädebiyet) salaların birinğay ondı türde üylestirip usınğan jeke menşik tor beti arqılı, til ordamı jöniñde qoğammen ülesken qarsılıqtı (iynteraktiv) jobalarınñan qoldanıp, bul enbekke jaqtıruwşılığımızben qaray otırmız.

Qazaqşa Tobı - Kazakça Topluluğu


Umida KHIKMATILLA - Bloomington, USA / Türkolog / 8 Eylül 2008 Pazartesi

Merhabalar İsa Bey,
Yaptıklarınıza aferin derim. Ben şu anda Özbekçe-İnglizce sözlük projesinde çalışıyorum. Gelecekte Özbekçe-Türkçe sözlük yapmayı da düşünüyorum ve inşaallah birlikte çalışacağımızı umarım. Size başarılar dilerim.


Arif ÖZTÜRK - Ankara / Öğrenci / 3 Mart 2011 Perşembe

İsa Abi,
Gerçekten güzel bir siten var. Türkoloji dalından çok fazla anlamasam da yazılan yorumlar ve bunları yazan kişilere bakınca ne kadar önemli işler yaptığın ortada. Başarılarının devamını dilerim... Bu arada gerçekten teknoloji dalındaki bilgilerini kendi alanında kullanabilmen çok güzel bir iş...


Osman ZİYA -  /  / 3 Kasım 2008 Pazartesi

Pilli'de dolaşırken gördüm siteni. Bu bizim İsa mı? dedim. Neden bunu söyledim..
İlle de demek gerekirse... Güzel Türkçemin süper simetrisini izledim.

Görüyorum ki sesin susunda ve süsün sisinde gizleyen "sıs"ı, hâlâ Arapça "Heva" den gelen "hava" seslendiriyorlar.

SIS neffas nas ve vesvas us olan bir fanus gibi..
Gözleri beslerken dilleri gizliyor ve gönülleri sesliyor.

Sevgili İsa, asanı dile vur... Düşüncenin pınarlarını çıkaracaksın!

Musaları arıyorum.

Osmanziya


Özen ÖZYURT - Muğla / Öğretmen / 24 Temmuz 2010 Cumartesi

Sevgili İsa, siten öğrencilik hayatında bana kaynaklık etti, bugünlere geldim. Hala kısa, öz ve net bir bilgilere makalelerini okuyarak ulaşmaktayım. Sana bir yıl sonra tekrardan teşekkür etmeyi bir borç bildim. Sevgiler...


Ahmet ÇELİK - Ankara / Görkem Mutfak / 4 Kasım 2009 Çarşamba

İsacığım selamlar,

Harika bir siten var ve takip edilen biri olmuşsun. Alanında uzmanlaşmıssın. Öncelikle tebrik ederim canım kardeşim. Senin gibi insanlar çoğaldıkça, bu memleket hiçbir zaman gerilemez, daima ileriye gider. Allah her şeyi gönlüne göre versin. İyi çalışmalar...


Deftere ileti ekleyiniz.


Adınız ve Soyadınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

Mesleğiniz (gerekli)

İletiniz (gerekli)