Ziyaretçi Defteri » Sayfa 3 / 8 » İsa SARI - Kişisel Ağ Sayfası

Sasede Yurtseven - Eskişehir / Öğretmen / 22 Ekim 2009 Perşembe

Merhaba İsa Bey,

Bu güzel çalışmaları bizlerle paylaştığınız için teşşekürler.
İlgiyle takip ediyorum. Başarılar...


Nurcan AKBAŞ - Kırıkkale / Öğretmen / 11 Kasım 2008 Salı

İyi günler İsa Bey,
Sitenizde çok güzel bilgiler var. Sık sık sitenizi ziyaret edeceğim. Ben Kırıkkale Bilim ve Sanat Merkezi edebiyat öğretmeniyim. Öğrencilerime Orhun Alfabesini öğretmek istiyorum. Bugüne uyarlanmış ünlü harflerin de olduğu alfabeyi öğretsem nasıl olur? Fikrinizi belirtirseniz çok memnun olurum. Avrasya haritası için tavsiye edeceğiniz yayın evi ya da site var mı? Öğrencilerim İlköğretim öğrencileri . Özellikle tavsiye edeceğiniz kitaplar var mı? Şimdiden teşekkürler.
Bu güzel ve başarılı çalışmalarınızın devamı dileklerimle...
Hoşça kalın!
Nurcan AKBAŞ


Leysen BIKMULLINA - Kazan / Öğrenci / 7 Ocak 2010 Perşembe

İsa Hocam,
Merhabalar! Sizin sitenizi ve çalışmalarınızı görünce hayran oldum.
Başarılar size!


Elif KONAR - İstanbul / Uzman/Editör / 1 Eylül 2009 Salı

Merhaba İsa Bey,
Sitenize bir arama sırasında denk geldim ve ilgimi çektiği için inceledim. Gerçekten oldukça emek harcanmış ve kapsamlı bir site... Emeğinize sağlık!
Kolaylıklar dilerim.


Mustafa Kemal DEVECİ - İstanbul /  / 28 Eylül 2009 Pazartesi

İsa Abi diyeyim size. Siteniz ve çalışmalarınızı iyice karıştırdım. Siteniz tasarım olarak da içerik olarak da harikulade!
Çalışmalarınız çok güzel.
Allah ufkunuzu geniş tutmanızı nasib etsin. Tüm çalışmalarınızda başarılar.


Erol AFŞİN - Malatya / Bilişim / 27 Ocak 2010 Çarşamba

Merhaba İsa bey,
Öncelikle çeşitli çalışmalarınızı sunduğunuz için teşekkür ederim. Hakkımda alanında bir farkındalığa imza atarak, "her gün gelişmekte olan teknolojinin ardında koşmak yerine tarihimiz ve türk dili konusunda uzmanlaşmak istiyorum." demişsiniz. Hakikaten de bilişim teknolojisi hızla ilerlediğinden artık yetişemiyoruz.

Ayrıca buradaki yorumlara da bakılırsa bir hayli takip ediliyorsunuz. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.


Jülide ERDEM - İstanbul / Mühendis / 13 Ekim 2010 Çarşamba

Ben şu an da AÖF Türk Dili Edebiyatı 2. sınıf öğrencisi iki çocuku bir anneyim. Siteniz birçok konuda bana çok yardımcı oldu. Monotonluktan uzak ve izah edici. Teşekkürler... Başarılarınızın devamını dilerim.


Ali YİĞİTER - Ankara / Öğretmen / 7 Aralık 2007 Cuma

Sevgili İsa,

Oldukça güzel bir siten var. Bu siteyi 'Kişisel Kimlik Sitesi' olarak ifade etsen de bunun ötesinde önemli bir boşluğu doldurduğuna inanıyorum. Biliyorsun ki taşı delen suyun kuvveti değil, sürekliliğidir. Çalışmalarının daha da zenginleşerek devam etmesini temenni ederim...


Ahmet EYÜP - İstanbul / Öğrenci / 11 Temmuz 2008 Cuma

Exploder zamanından takipçinizdim. CS'den tanışmıştık, nickimi belki hatırlarsınız: "Garuda". ICQ ve MSN'de de arada görüşürdük. Sonra koptuk malesef...

Halen takipçiniz olduğumu bilmenizi isterim. Sitenizin tasarımı da çok güzel olmuş. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. İyi yerlere geleceğinize eminim...


İbrahim CİHAN - Kayseri / Öğrenci / 11 Ekim 2009 Pazar

Böyle mükemmel bir siteyi bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim.Bir Türk Dili ve Edebiyatı öğrencisi olarak ayrıca teşekkür ediyorum. Eski Türkçe, Osmanlıca ve Göktürkçe klavye uygulamaları çok muhteşemler. Ayrıca Bibliyoğrafyaya da bayıldım. Benim ulaşamdığım birçok kitap orada. İnşallah yeni çalışmalarınıza başarıyla devam edersiniz...


Kadir BEYHATUN - İstanbul / İşletmeci / 3 Ağustos 2008 Pazar

Çalışmalarından dolayı seni tebrik ediyorum. Yolun ve bahtın açık, her şey gönlünce olsun. Eyvallah


Burak AYTEKİN - Kırıkkale / Öğrenci / 9 Ağustos 2008 Cumartesi

Selam İsa Abi. İyisindir inşallah. Siteni çok beğendim. Başkalarının faydalanması çok güzel.

Seninle gurur duyuyoruz.

Başarılarının devamını beklerim.


Özen KENDİGELEN - Muğla / Felsefe Grubu Öğretmeni / 8 Kasım 2009 Pazar

Sayın Sarı,
Sitenizi ilk kez bugün ziyaret ettim ve çok beğendim. Böyle bir siteyi hizmete sunarak bizlere katkıda bulunduğunuz için size teşekkürlerimi sunar, çalışmalarınızda ve hayatınızda başarlar dilerim.


Zeynel POLAT - Irak/Erbil / Öğretim Görevlisi / 21 Nisan 2010 Çarşamba

Muhterem meslektasim! Paylastikca artan ilminizin yaninda birikiminizi takdire sayan buluyor, yurekten destekliyorum. Kazanim ve deneyimlerinizi ogrencilerim ve akademisyen arkadaslarla paylasmak icin Kuzey Irak, Selahaddin Universitesine bekleriz. Islerinizde sabir, selamet ve muvaffakiyetler dilerim, vesselam.


Ali ARI - İstanbul / BT-Proje Yöneticisi / 14 Ağustos 2008 Perşembe

İsa Bey,
Bilgi teknolojileri dışında bir dalda uzmanlaşırken BT'yi bu çalışmanıza katmanız çok güzel. Öneri olarak eski belgelerin dijital ortama aktarılması ve Türkçeye çevrilmesi konularında çalışmaların yaygınlaşması güzel olacaktır.
Kolay gelsin,
İyi çalışmalar.


Murat UZUN - Gent /  / 27 Eylül 2008 Cumartesi

Siteniz çok hoş ve faydalı. Göktürkçe, Osmanlıca ve Çağdaş Türk Lehçeleri ile ilgili alfabe programlarınız çok ciddi bir boşluğu doldurmuş. Türkoloji ile teknolojinin harmanlandığı ve teknolojinin Türkolojiye hizmet ettiği böyle bir siteyi görüp bu siteden yararlanmak şahsen benim icin keyif verici. Paylaştığınız her şey için teşekkür ederim.


K. Gökhan UĞUR - Ankara / Polis Memuru / 29 Eylül 2008 Pazartesi

İsa Kardeşim, hem kişisel hem de bu site vesilesiyle tüm ilgilenenlere yapmış olduğun değerli hizmetlerin için, teşekkür lafzının bir kez daha yetersiz kaldığını gördüm. O yüzden karşılığı ölçülemeyecek bir kelamla başarılarının devamını diliyorum; muhabbetlerimle kardeşim.


Oğuz ALTINTAŞ - İstanbul / Polis / 24 Ekim 2009 Cumartesi

Yaptığınız değerli çalışmalardan ötürü tebrik eder, başarılarınızın devamını temenni ederim...


Abdullah NURİOĞLU -  / Kamu Çalışanı / 8 Ekim 2008 Çarşamba

Sevgili İsa bey,
Bu güzel site için sizi tebrik ediyorum. Sık kullanılanlar listeme ekledim. Teşvik edici bir çalışma olarak görüyor, başarılarınızın devamlı olmasını diliyorum. Selam ve sevgilerimle.


Mehmet Arif ERİŞMİŞ - Ankara / Öğrenci / 26 Ocak 2013 Cumartesi

Hocam, şu an bizim okulumuzda doktora yaptığınız için çok şanslıyız. Karahanlı Türkçesi dersinde bizlere vermiş olduğunuz tüyolar için de ayrıca teşekkür ederiz. Hacettepe Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü 3. sınıf öğrencileri olarak başarılarınızın devamını dileriz.


Erdem YAGMUR - Ankara /  / 9 Mayıs 2012 Çarşamba

Sevgili İsa SARI,

Hani derler ya "İnsan kıyafetiyle karşılanır fikirleriyle uğurlanır" diye... Ben siteye ilk girdiğimde sayfa düzenini ve harf/karakter seçimini begendim. Acizane bir tavsiyem var. Öyle bir sayfa oluşturalım ki Gazi Ü. mezunları olarak okuldaki hocalarımızla ve verilen eğitimle ilgili duzeyli, tutarlı, ama özgürce eleştrilerde bulunalım ki eksik taraflar giderilsin. Öğrenci Türk dilini öğrenmeden son sınıfa gelmesin ve mezun olmasın. Yazacaklarım çok. Amaç sadece haklının hakkını teslim ederken bu işe gönlünü verememiş hocalara da özgür ve nitelikli bir platformda eleştri sunmak. Emeği geçen tüm hocalara teşekkür ederim.


Yeter ERSOY - Ankara / Öğrenci / 5 Nisan 2010 Pazartesi

Merhaba;
Ne yazık ki sitenizi ancak bugün fark ettim. Geç oldu ama iyi oldu. Bir çok alanda bir çok kimseye hitap eden bir site... Sanırım uzunca bir zaman bana da çok çok hitap edecek. Umarım herşey sizin için daha güzel olsun...


İzzet Göker KÜÇÜK - Elazığ / Doktor / 10 Ekim 2009 Cumartesi

Tamamen tesadüfen girdiğim sitenizden çok hoş bilgiler edindim, emekleriniz için ellerinize sağlık. Yaratıcı bir site olmuş. Sitenizde okunacak çok bilgi var, müsadenizle okumam lazım.


Bilgehan ŞENYURT - Ankara / Öğretmen / 20 Ekim 2008 Pazartesi

İsa, gerçekten tebrik ediyorum. Uzun zamandır zaten bilgisayarla içli dışlıydın. Eline sağlık, iyi bir çalışma çıkarmışsın. Görüşmek üzere.


Deva GÜNEŞ - Kütahya / Öğrenci / 20 Ekim 2008 Pazartesi

Merhabalar,
Sitenizin gerçekten çok güzel hazırlanmış ve çok faydalı bir site. Size çok teşekkür ederim. Ellerinize sağlık.
Başarılarınızın devamını dliyorum...


Havva DURMUŞ - İstanbul / Eğitim / 28 Ekim 2009 Çarşamba

Sitenize daha öncede girmiştim, gerçekten güzel şeyler yapmışsınız.Ben Kazak Türkçesi üzerine yüksek lisans tezi hazırlıyorum.Konumla ilgili kaynak toplamaya çalışıyorum. Bir de İstanbul'da bulunan Kazaklara ulaşmaya çalışıyorum. Aslında bu tarz siteler içeriği daha geniş tutularak çoğaltılmalı. İnşallah daha güzel yaparsınız. Başarılar...


Murat YÜCEL - Ankara / Öğrenci / 31 Ekim 2008 Cuma

Türk dili öğrenimi gören biri olarak sitenizden yararlandım. Paylaştığınız bilgiler için teşekkür ederim. Başarılarınızın sürmesini dilerim.


Gaziza ARTIKBAYEVA - Ankara / Yüksek Lisans Öğrencisi / 17 Kasım 2009 Salı

Selam İsa!
Seni tebrik ederim, çok güzel ve kaliteli site hazırlamışsın, harika olmuş.
Başarılar dilerim...


Zeynel KARAHAN - İstanbul / Çiçekçilik / 8 Ağustos 2007 Çarşamba

Sevgili Hocam,

Sizinle daha önce bir forum sitesinde tanışmıştım. Çiçekçilik yaptığımı, amatör tasarımlarla da uğraştığımı belirtmiştim.. Öneri ve yol göstericiliğin sayesinde web tasarımcılığına adımımı attım. Siteniz sade ve güzel olduğu kadar da yol gösterici. Sizi kutluyor, başarılarınızın daim olmasını diliyorum. Yardım ve yol göstericiliğinize çok ihtiyacım olacak. Emeğinize sağlık...


Ümit UĞURLU - İstanbul / Öğrenci / 23 Kasım 2007 Cuma

Merhaba.
Siteniz gerçekten güzel; fakat benim asıl dikkatimi ve ilgimi çeken bilişim ve edebiyatı bir arada götürme isteğiniz ve aziminiz. Ben de bilgisayar öğr. okuyorum ve web teknolojileri ile de yakinen ilgileniyorum; lakin edebiyatı ve amatörce edebiyat ile uğraşmayı da çok seviyorum. Bir anda böyle biriyle karşılaşınca da epey hoşuma gitti bu durum. Planlamasını yaptığım edebiyat ve eleştiri içerikli fikir kulübü tarzında bir site düşünüyoruz. Her türlü desteğinizi hissetmek bizi mutlu edecektir. Bilişim ve Türk Dili Edebiyatı çalışmalarınızın başarıyla devam etmesini temenni ediyorum. Saygılarımla


Esken NOGAY - Ankara / Göçebe / 1 Haziran 2008 Pazar

Sevgili İsa kardeşim,

Bir arkadaşım vasıtasıyla sitenle ve dolayısıyla seninle henüz tanışmış oldum. Bilişime ilgili, web ve diğer programları kullanabilen ve aynı zamanda Türk Dünyası için bir şeyler yapabilmeyi başarabilmiş ender gençlerden birisisin. Latin-Kiril, Kiril-Latin klavyen oldukça kullanışlı olmuş. Ellerine ve yüreğine sağlık. Çalışmalarının devamını dilerim. İyi çalışmalar. Sağlıcakla...


Ahmet TUNCER - Istanbul / E. Subay / 10 Ağustos 2008 Pazar

Sevgili İsa,
Anladığım kadarıyla, kendini yetiştirmek için didinen pırlanta gibi bir arkadaşsın. Başarılar dilerim. Her şey gönlunce olsun.


Sedat BATUR - Berlin-Almanya /  / 12 Eylül 2008 Cuma

Selamlar,
Size Nil Web Adres Defteri programı sayesinde ulaştim ve kullanıyorum.
Siteniz çok güzel, sade ve düzenli. Yararlı bir siteniz var.
Bu çalışmalarınızdan dolayı size çok teşekkür ederim. Emeğine sağlık
Çalismalarınızdan gurur duyuyorum bir Türk sitesi olarak
Size hayatınızda başarılar dilerim.


Deftere ileti ekleyiniz.


Adınız ve Soyadınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

Mesleğiniz (gerekli)

İletiniz (gerekli)