Ziyaretçi Defteri » İsa SARI - Kişisel Ağ Sayfası

Prof. Dr. Tuncer GÜLENSOY - Ankara / Öğretim Üyesi / 18 Mayıs 2009 Pazartesi

Sevgili İsa,
Seni kutlar, gözlerinden öperim. Bütün projelerine baktım, hepsi de Türkoloji için çok önemli. Daha çok gençsin, ama geleceğin çok parlak. Fakülteye geldiğinde mutlaka görüşelim. Selamlar.


Prof. Dr. Çetin PEKACAR - Ankara / Öğretim Üyesi / 15 Ocak 2006 Pazar

Sevgili İsa,
Sitenden çoktan haberim olmuştu; ama mesaj yazmak bugüne kısmetmiş. Türkoloji bilgilerinle bilgi teknolojilerini en iyi şekilde birleştireceğine olan inancımla başarılarının devamını diliyorum.


Prof. Dr. M. Fatih KİRİŞÇİOĞLU - Ankara / Öğretim Üyesi / 16 Kasım 2014 Pazar

Sevgili İsa,
Sayfanı açtığından beri izliyorum ve beğeniyorum. Bilhassa klavyeler çok işime yaradı. Ayrıca öğrencilerim de senin ders notlarından faydalanıyorlar. Biliyorum vaktin yok ama bunları güncelleyip sayısını arttırmamız lazım.
Selam ve muhabbetlerimle...


Prof. Dr. İ. Hakkı AKSOYAK - Ankara / Öğretim Üyesi / 16 Kasım 2007 Cuma

Sevgili İsa,
Siteni bir kez daha gezdim. Çok güzel olmuş; eline sağlık. Bilgisayar konusundaki bilgilerini bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz.
İyi dileklerimle...


Prof. Dr. Sadık ERDEM - Balıkesir / Öğretim Üyesi / 5 Eylül 2011 Pazartesi

Türkoloji Eserleri Bibliyografyası adını taşıyan siteniz çok güzel hazırlanmış. Tebrik ederim. Sağlık ve başarılarınızın devamını dilerim.


Prof. Dr. Ramiz ASKER - Baku / Azerbaycan / Bilim Adamı / 14 Nisan 2009 Salı

Sevgili İsa Bey, ne kadar da gençmişsiniz! Gençliğinize rağmen Türklük karşısında çok büyük hizmetler yapmışsınız. Sizi içtenlikle kutlar ve başarılarınızın devamını dilerim.
Selam ve sevgilerimle
Prof. Dr. Ramiz ASKER
Baku Devlet Üniversitesi
Edebiyat Fakültesi
Türkoloji Kürsüsü
14 Nisan 2009


Prof. Dr. Ali AKAR - Muğla / Öğretim Üyesi / 7 Şubat 2008 Perşembe

Değerli Kardeşim,
Türkoloji ile bilgi teknolojilerini buluşturmuşsun. Tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.
Muğla Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
TDE Bölümü MUĞLA


Doç. Dr. Nergis BİRAY - Öğretim Üyesi / 5 Şubat 2015 Çarşamba

Bilgi teknolojilerinin iyi kullanılması gereken günümüzde bunu Türkoloji sahasında gerçekleştirmek için harcadığınız emek takdire şayan. Özellikle öğrencilerim adına teşekkür ediyorum.


Doç. Dr. Salim KÜÇÜK - Öğretim Üyesi / 8 Aralık 2016 Perşembe

Sayın hocam bugün sayfanızı yüksek lisans dersimde Türk Dilinin Kaynakları adlı derste öğrencilerimle birlikte ziyaret ettik. Çok yönlü bir insan olarak akademisyenlik mesleğini seçmeniz beni ve öğrencilerimi memnun etti. Başarılarınızın devamını diliyorum. Selamlar.


Yrd. Doç. Dr. AYSUN DEMİREZ GÜNERİ - Öğretim Üyesi / 21 Ocak 2017 Cumartesi

Sevgili İsa,
Bilimle teknolojiyi birleştirerek çok faydalı bir site oluşturmuşsun, tebrik ederim. Özverili gayretlerin için seni kutlarım.


Yrd. Doç. Dr. Ali ASKER - Karabük / Öğretim Üyesi / 17 Aralık 2014 Çarşamba

Sevgili İsa,
Tesadüf eseri olarak buldum bu sayfayı. Çok da iyi oldu. Çalışmalarını inceledim. Oldukça faydalı, aynı zamanda azim ve sabır gerektiren işler bunlar. İstikbal vadeden gençlerimizi görünce mutlu olmamak elde değildir. Başarılarının devamını diliyorum kardeşim.


Necla GÜNDÜZ - Ankara / Öğretim Üyesi / 10 Ağustos 2013 Cumartesi

Sevgili İsa,
Muhteşemsin!!! Sitenden ne denli etkilendiğimi anlatamam! Senin gibi gençlerin varlığını bilmek ve tesadüfen tanımak beni çok mutlu etti. Azmin, başarıların ve zarafetinden dolayı seni yürekten kutlarım. Selamlarımla.


Rahmi AKBAŞ - Bilecik / Söğüt / Öğretim Görevlisi / 14 Kasım 2008 Cuma

Sitenizdeki Osmanlıca Klavye bölümüne bakabildim, ama bu bile sizin ne kadar değerli bir insan olduğunuzu ve topluma yapmış olduğunuz hizmeti anlatmada bana yetti. Size bu konuda sonsuz teşekkür ederim. Madem bu kadar değerli uğraşlarınıza bir de yenisini eklemenizi ve Osmanlıca yazılan bir yazıyı günümüz Türkçesine çevirecek bir programın hazırlanmasını tavsiye ederim. Bu o kadar kolay olmasada (kelimenin gelişinden dolayı) en azından zamanla mükemmel olacağı inancındayım.

Tekrar çok teşekkür ederim. Sizler oldukça bu ülke çok ilerlere gidecektir.
Saygılarımla

Öğr. Gör. Rahmi AKBAŞ


İdris Nebi UYSAL - Karaman / Öğretim Üyesi / 29 Aralık 2010 Çarşamba

Değerli kardeşim, arkadaşım İsa,

Çıktığın bu yüce yolculukta sana başarılar dilerim. Çok mühim bir vazifeyi yerine getiriyorsun. Canı gönülden tebrikler, teşekkürler...


İbrahim ATABEY - Ankara / Öğretim Üyesi / 28 Nisan 2011 Perşembe

Sevgili İsa,
Çalışmalarınla Türklük Bilimi alanındaki çok önemli bir boşluğu doldurmaktasın. Ben çok faydalanıyorum. Ayrıca yazım kuralları için de kutlarım. Teşekkürler.
İbrahim Atabey
Gazi Üniversitesi
Edebiyat Fak.
ÇTLE Bölümü
Ankara


Faik Utkan DENİZER - Muğla / Arş. Gör. / 7 Şubat 2008 Perşembe

Sevgili İsa,
Çağdaş Türk Lehçeleri Klavye'n gerçekten de bir harika olmuş, ellerine sağlık. İçeriği, pratikliği, arayüzü çok başarılı doğrusu, tebrik ediyorum. Umarım Türkoloji ile ilgili bu tip çalışmaları devam ettirirsin, zira bu tip yazılımlara ihtiyacımız var. Başarıların devamlı olsun...


Mustafa Cengiz - Arş. Gör. / 28 Temmuz 2017 Cuma

Değerli İsa hocam,
Sayfanız gerçekten çok harika görünüyor. Bu faydalı sayfayı oluşturduğunuz ve insanların istifadesine sunduğunuz için size teşekkür eder, çalışmalarınızda başarı ve kolaylıklar dilerim.


Erişan ÖZKAN - İstanbul / Türkçe Öğretmeni / 15 Temmuz 2013 Pazartesi

Sevgili Hocam,
Sitenizde son zamanlarda fazlasıyla bulunmaktayım. Öğrenciliğiniz zamanında edindiğiniz ders notlarını saklayıp daha sonra onları neşr etmek ciddi bir say ve emek ister. Ayrıca bibliyografya bölümü de harika hazırlanmış.
Başarılarınızın devamını dilerim.


Selma ÇINAR - Kıbrıs/Girne / Öğretim Görevlisi / 3 Mart 2011 Perşembe

Merhaba İsa Bey,
Çalışmalarınızı ve bu siteyi hocamız Prof. Dr. Ahmet Bican Ercilasun'un "Türk Dili Tarihi" adlı kitabında yer alan, hazırlamış olduğunuz 'Türk Yazı Dilinin Tarihi Gelişim Ağacı' sayesinde öğrendim. Çalışmalarınız gerçekten başarılı. Gayretinizi ve özellikle kendinize bir hedef belirleyerek bu yolda bilinçli ilerleyişinizi takdir ettim. Dilerim diğer genç arkadaşlar da senden esinlenerek bir hedef ve amaçla kendilerini yetiştirirler.
Türklük Dünyasına katkılarınızdan dolayı teşekkürler.
Sevgiyle kalın...


Hakan AKCA - Ankara / Arş. Gör. / 3 Temmuz 2008 Perşembe

Merhaba İsa,
Teknolojiyi iyi kullanma, her alanda olduğu gibi Türkolojide de çok önemli. Dolayısıyla sen bu çalışmalarla önemli işler yapıyorsun ve inşallah yapmaya da devam edeceksin. Gerek yaptığın programlarla gerekse çalışmalarınla gelecekte de Türkolojiye çok faydalı işler yapacağına inanıyorum. Yeni programlarını ve çalışmalarını görmek ümidiyle başarılarının devamını dilerim.
Hakan Akca


Semra DOĞRUER - Kastamonu / Öğretim Görevlisi / 6 Ekim 2008 Pazartesi

İsacığım, umarım Semra Ablanı hatırlıyorsundur. Canım siten harika olmuş. Oldukça düzenli ve titiz çalıştığın belli. Siteni öğrencilerime tavsiye ediyorum. Hem derslerinde faydalanabilecekleri bilgilere ulaşıyorlar hem de gerçek bir araştırma nasıl yapılır öğreniyorlar. Sen onları tanımıyorsun, ama onlara ışık tutuyorsun bir çok konuda. Tekrar tebrik ediyorum. Klavyelerine hayran kaldığımı da söylemeden edemeyeceğim. Çalışmalarında başarılar diliyorum.


Mehmet Özgür DEMİR - İzmir / Satınalma Uzmanı / 12 Şubat 2008 Salı

İsa kardeşim,

Aslında yaptıklarını görünce yapacaklarını da kestirebiliyor insan. Bu da demektir ki; önümüzdeki yıllar Türk milleti için iyi geçecek. Yaptıklarının en önemli ve atlanılmaması gereken kısmı şu ki; hepsi çok gerekli ve bir o kadar da pratik. Böylece herkes için kullanılabilir oluyorlar. Umarım başarılı çalışmakların hız kesmeden devam eder.


Nurettin GEMİCİ - İstanbul / Öğretim Görevlisi / 19 Eylül 2009 Cumartesi

Merhaba İsa bey,
Türkoloji sahasında yapmış olduğun çalışmalar her türlü takdirin üzerindedir. Başarılarının devamı dileğiyle hayırlı günler.
Dr. Nurettin Gemici
İstanbul Ünivertesi
İlahiyat Fakültesi


Necip Fazıl DURU - Ordu / Öğretim Üyesi / 15 Temmuz 2011 Cuma

Beyefendi,
Büyük bir çabayla inşa ettiğiniz sitenizden istifade ettim. Teşekkür ederim.
Emeğiniz takdire şayandır.
Muhabbetle.


Kenan YAVAN - Türkistan/ Çimkent/ Kazakistan / Öğretim Görevlisi / 31 Ocak 2009 Cumartesi

Sitenizi tesadüfen gördüm. Birçok eksikliği tamamlamışsınız. Hele buralar gibi kaynaklara zor ulaşılan bir yer için gerçekten ilaç gibi geldi. Elinize, dilinize, gönlünüze sağlık. Başarılarınızın devamı temennisiyle, selamlar...


Yunus Emre BİLİCİ - Ankara-Aşkabat / TİKA Uzmanı / 27 Şubat 2012 Pazartesi

Sevgili Kardeşim,
Siten gerçekten çok güzel olmuş. Hazırlanışın ve yapmak istediklerini gereğince yerine getirmişsin diye düşünüyorum. En yakın zamanda görüşmek dileğiyle.Kendine çok iyi bak.


Selman ARSLANBAŞ - İstanbul / Öğretim Görevlisi / 16 Kasım 2009 Pazartesi

İsa Bey,
Yapmış olduğum seminerlerde sizin "hakkımda" kısmında yazdıklarınızı, hayatını internet başında geçiren, yaşamaktan zevk almayan, ideallerinden yoksun gençlere okuyorum, okutuyorum... "Zarf değil, mazruftur önemli olan" deyişine hak verdiren bir başarınız var. Ayrıca edebiyat dünyamıza yapmış olduğunuz katkılardan dolayı minnettarız.
İmrendim, tebrik ederim.


Sema ÖZTÜRK - İstanbul / Nöroloji Uzmanı / 2 Ocak 2013 Perşembe

Her gezi öncesi gideceğim yerle ilgili araştırma yaparım ve başka gezenlerin notlarını okumaya çalışırım. Malta yazınız nedeniyle sizi tanıdım. Gezi yazısı yazmanın çok zor. Siz hemen herkese hitap edecek bir yazı yazmışsınız.Çok tebrik ediyorum. Ayrıca onlarca soruya sabırla yanıt vermenizi tebrik ediyorum. Sağlıklı, başarılı, bol gezili mutlu yıllar diliyrum.


Sevgi KAYA - Mersin / Türkçe Ögretmeni / 8 Nisan 2009 Çarşamba

Ne yazık ki artık hedefleri olan ve üreten insanları görmek zor... İnşallah bir gün akademisyen olduğumda sizinle bir konuda çalışma olayımız olur. Başarılarınızın devamını dilerim.


Feyzi ÇİMEN - İstanbul / Araştırma Görevlisi / 21 Ocak 2010 Perşembe

İsa Bey,
Tebrik eder çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Nice başarılara...
Çok güzel bir siteniz var.


Suha ACAR - Çorlu / Mali Müşavir (Emekli) / 11 Nisan 2009 Cumartesi

Sayın Sarı,
Yazılarını ve Özgeçmişini okudum. Hepsi çok güzel.
Bence en etkileyicisi kendine bir hedef koyup o hedefe doğru ilerlemen oldu.
Çünkü başarının ancak böyle geldiğine inanıyorum.
Sevgiler Selamlar.


Bulut ALEMDAR - Güney Azerbaycan-Tebriz / Turizm / 26 Eylül 2009 Cumartesi

Eenlikler.
Sayqi deyer İsa Bey. Bu gözel sayt üçün sizi qutluyuram. Bu sayt menim çox derdime deydi ve yenede işime çox yaramaqdadır. Belelikle sizden çox teşekkür edirem. Size can sağlığı ve uzun ömür arzu edirem.
Tanri Türk'ü qorusun
Bulut Alemdar - Güney Azerbaycan-Tebriz


Fevzi KARADEMİR - Gaziantep / Öğretim Görevlisi / 16 Eylül 2008 Salı

İsa Bey,
Sitenizin, barındırdığı doğru bilgilerle bütün ilgililere önemli ölçüde katkı sağlayacağı kanaatindeyim. Tarihi metinler çoğaltılırsa daha iyi olur. Candan kutlar, başarılarınızın devamını dilerim. Genel ağda ömürlerini boşa harcayan gençlerimiz için de inşallah örnek olurusunuz.


Ferahnaz DEMİRCİ - İstanbul / Teknik Ressam  / 6 Mayıs 2011 Cuma

İsa Bey,

Çalışmalarınız Türk Dilini öğrenmek isteyenler ve öğrenciler için büyük bir şans. Sitenizi devamlı ziyaret ediyorum ve çok faydalanıyorum, elleriniz dert görmesin inşaallah. Genç yaşınıza sığdırdığınız başarılarınızın ömür boyu sürmesini temenni eder, tekrar tekrar teşekkürlerimi sunarım. Siz ve sizin gibi değerli kardeşlerimizin varlığına tanık olmak çok güzel, ne mutlu bize...


Tuncay POLAT - Antalya / Öğretmen / 22 Ekim 2008 Çarşamba

Değerli Kardeşim İsa,
Siteni ilk defa bu gün ziyaret ettim, beğendim. Türkoloji ile ilgili hedeflerini gerçekleştireceğine de inanıyorum. Diğer kardeşlerimizin bilgilenmesi ve aydınlanması için, yapacağın çalışmaların artarak sürmesi dileğiyle...


Mustafa AĞCA - Ankara / Akademisyen / 16 Ocak 2014 Perşembe

Merhaba İsa Hocam,
Bilgilerinizi, tecrübelerinizi başkalarının yararlanabileceği şekilde açık ve anlaşılır bir dille sunduğunuz siteniz çok güzel. Sizi tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim.


Cengiz KARATAŞ - Karabük / Öğretim Üyesi / 16 Ekim 2010 Cumartesi

Değerli İsa Bey,
Sitenizden ve ilgi alanınızın genişliğinden gerçekten çok etkilendim. Başarılrınızın ve çalışmalarınızın devamı dileğiyle...


Turhan KAYA - Erzurum / Eğitim / 10 Ağustos 2009 Pazartesi

Değerli Kardeşim İsa Sarı Bey,

Siteni daha önce ziyaret etmiştim. Ancak, adres defterini ilk kez gözden geçirdim. Sen her türlü takdirin üstünde bir bireysin. Hizmetlerinin neşvü nema bulmasında Allah yardımcı olsun. Selam ve sevgilerimle.


Rukiye DOLAŞIK TIRIN - Ankara / Edebiyat Öğretmeni / 19 Haziran 2010 Cumartesi

Kıymetli arkadaşım İsa;
Öncelikle hayırlı dileklerimi sunar başarılarının daim olmasını dilerim. Lisansta arkadaşın olarak ders almaktan ve senin gibi yurdunana, mesleğine bağlı bir vatan evladıyla meslektaş va sınıf arkadaşı olmaktan gurur duyduğumu içtenlikle belirtilirim.Yolun açık başarıların daim olsun arkadaşım. Selamlarımla...


Aslı BİNGÖL - İzmir / Öğretmen / 27 Ekim 2008 Pazartesi

Siteniz çok güzel. Üstelik eski oyunculardan olduğunuzu öğrenmek beni pek mutlu etti. "Hakkımda" kısmını okuduğumda net alanında uzmanlaşmadan evvel oyun oynamayı sevdiğinizi okudum. Türkiye'de oyun sektörü zayıf olabilir; ancak yine de umudunuzu yitirmeyin. Bilgisayarın sadece web alanına ilgi göstermeyin, ara sıra yeni çıkan oyunlara da bir göz atıverin. İyi günler dilerim.


Hatice PARLAK - Ankara / Öğretim Görevlisi / 22 Şubat 2009 Pazar

Merhaba İsa, itiraf etmeliyim ki Can Atilla ile ilgili verdiğin linkten sonra siteni gezme fırsatı buldum. Çok beğendim. Gerçekten çok güzel bir iş çıkarmışsın. Alanımıza büyük katkılar yaptığına ve tabii ki yapmaya devam edeceğine inanıyorum. Yaratıcılığının ve başarılarının daim olması dileğiyle...


Halil CAVLA - Ankara / Öğretmen / 4 Şubat 2010 Perşembe

Bu fevkalade çalışmanızdan ötürü sizlere teşekkürü bir borç bilirim. Allah say u gayretinizi artırsın. Aslında sizinle çok önemli bir mevzu olan ortaöğretim yeni ders kitapları hakkında görüşmek isterdim. Ben şu an tam da o konuda TTKB'de çalışıyorum. Bâki selamlar...


Hayrullah KAHYA - İstanbul / Öğretmen / 5 Haziran 2008 Perşembe

İsa Bey,

Sitenizi birkaç ay önce bir arkadaş vesilesiyle öğrenmiş oldum. Gerçekten çok beğendim. Şu ana kadar yaptığın programların her biri bir boşluğu dolduracak nitelikte; ama Türkolojinin daha birçok programa ihtiyacı var. Yeni programlarını ve çalışmalarını bekliyoruz. Çalışmalarında başarılar dilerim.


Tuğba KILCI - İstanbul / Öğretmen / 29 Temmuz 2013 Pazartesi

İsa Bey,

Sitenizi ziyaret etme şansını yeni yakaladım. Tesadüfen elde ettiğim bu şans beni oldukça memnun ve mutlu etti. Çalışmalarınız oldukça başarılı ve emeğiniz takdire değer. Şimdiden faydalandığım ve daha da faydalanacağımı düşündüğüm tüm çalışmalarınız adına teşekkür ediyorum. Azminizi ve başarınızı kutluyorum. Size bol şans ve başarı diliyorum.


Deftere ileti ekleyiniz.


Adınız ve Soyadınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

Mesleğiniz (gerekli)

İletiniz (gerekli)