Kişisel Ağ Sayfası
www.isa-sari.com

5. Türk Blog Yazarları Buluşması 8 Kasım’da Ankara’da

3 Kasım 2008 Pazartesi 2 yorum İsa Sarı

8 Kasım 2008 tarihinde beşincisi gerçekleştirilecek olan Türk Blog Yazarları (TBY) Buluşması, Ankara'da ikâmet eden pek çok genç İnternet yazarını bir araya getirecek. Kızılay Meşrutiyet Caddesi üzerinde yer alan Pizzeria'da 18.30'da başlayacak buluşmada, Türk İnternetinin durumu ya da günlük yazarlarının sorunları gibi güncel konuların tartışılması bekleniyor. Genç e-günlük yazarlarından Barış Ünver tarafından organize edilen buluşmayla ilgili diğer detaylara ve katılım formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Türkiye'de İnternet yazarlığına verilen öneminin artacağının göstergesi sayılabilecek, İnterneti ve bilişim teknolojilerini etkili bir şekilde kullanan gençlerin de olduğunun ispatı olan bu tür organizasyonların artmasını diliyorum.

, , , , , ,

2
Bir yorum yapabilir veya soru sorabilrsiniz.

avatar
2 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok okunan yorum
En fazla talep alan yorum
2 Yorum yazarları
Fatih Andısamsun Son yorum yazarları
  Abone ol  
en yeni en eski en beğenilen
Şunları bildir:
samsun

Güzel bir paylasim

Fatih Andı
Fatih Andı

Bu tür organizasyonları hep desteklemişimdir. Bunlar, gençlerimizin internette boş yere dolaşmadıklarını gösterir. Bu organizasyonlar sayesinde aynı ilgi alanlarına sahip insanlar tanışabiliyorlar. Bu da büyük projeleri ve fikirleri beraberinde getirebiliyor. Bu buluşmada da gençlerimiz yeni fikirler üreteceklerdir.