Kişisel Ağ Sayfası
www.isa-sari.com

BlitzWolf 5 Port Akıllı USB Şarj Cihazı

1 Ağustos 2015 Cumartesi Yorum yok İsa Sarı

Aynı anda birden fazla cihazı şarj etmek, kablo karmaşasından dolayı çoğu zaman can sıkıcı bir hal alır. Böyle bir durumda telefon, tablet, kamera, joystick ve hatta akıllı saat gibi birbirinden farklı beş cihazı aynı anda şarj edebilen bir ürün imdadınıza yetişecektir. Bu yazımda, Banggood tarafından bana gönderilen BlitzWolf'un 40 Watt'lık akıllı USB şarj cihazını incelemeye çalışacağım.

BlitzWolf akıllı şarj cihazı oldukça sade bir kutu ile gelmekte ve standart karton görünümündeki kutunun üzerinde sadece BlitzWolf logosu ve slogan yer almaktadır. 13.5 cm genişlik, 10 cm yükseklik ve 8 cm derinliğe sahip olan kutunun toplam ağırlığı ise 305 gram. Ürünün kutu içeriği ise tam olarak şöyle: Bir adet şarj cihazı, ülkenize uygun bir adet güç kablosu ve İngilizce bir kullanma kılavuzu. Kısacası ihtiyaç duyabileceğiniz her şey kutu içerisinden çıkmakta, fakat ufak da olsa bir USB kablosunun çıkması fena olmazdı. Ürünle birlikte ise şu kablo tipleri sunulmaktadır: Avrupa tipi kablo, Amerika tipi kablo, İngiltere tipi kablo veya Avustralya tipi kablo. Bunlardan ihtiyacınıza uygun olan birini ürünle beraber sipariş edebiliyorsunuz. Yaklaşık 20 Dolarlık fiyat etiketine sahip bu ürün için standart kargoyu tercih etmeniz durumunda Banggood ücretsiz kargolama yapmaktadır.

PC veya dizüsüstü bilgisayarlardaki standart USB portları ortalama olarak 0.5 amper güç sağlayabilmekte, üzerinde elektrik ikonu olan diğer USB portları ise 1.5 amper civarı elektrik gücü verebilmektedir. Fakat bu bile çoğu cihaz için zaman zaman yetersiz kalmaktadır. Bunun yanı sıra, özellikle dizüstü bilgisayarlardaki USB portlarının azlığı nedeniyle, aynı anda birden fazla cihazı şarj etmek de çoğu zaman mümkün olmamaktadır. BlitzWolf akıllı şarj cihazı sayesinde 5 cihazı aynı anda en yüksek hızla şarj edebilirsiniz, üstelik herhangi bir aşırı şarj veya yetersiz şarj durumu yaşamadan. Bununla birlikte, üzerindeki aşırı ısınmayı engelleyici yapılar sayesinde, uzun süreli kullanımlarda bile bu cihaz çok fazla ısınmayacaktır. Oldukça taşınabilir bir tasarıma sahip ürünün boyutları ise şöyle: 58 mm yükseklik, 91 mm genişlik ve 26 mm derinlik. Bu haliyle gömlek cebinde dahi taşınabilir. Ağırlığı ise sadece 158 gram.

BlitzWolf 5 Portlu Akıllı USB Şarj Cihazı

BlitzWolf 5 Portlu Akıllı USB Şarj Cihazı

BlitzWolf akıllı USB şarj cihazı BlitzWolf akıllı USB şarj cihazı BlitzWolf akıllı USB şarj cihazı

Bu akıllı şarj cihazını duvar prizine bağlayarak USB üzerinden güç alabilen 5 cihazı aynı anda şarj edebileceğinizi belirtmiştim. Herhangi bir cep telefonu, tabletlerin tamamı, uzaktan kumandalı araçların bataryaları, PlayStation veya Xbox gibi cihazların kontrolcüleri veya bir akıllı saat dahi bu cihaz ile şarj edilebilir. Power3S teknolojisi, bağlanan cihaza uygun şarj hızını otomatik olarak ayarlayacak ve bağlı cihazların şarj işlemi en kısa sürede tamamlanacaktır. Şunu belirtmemde fayda var: Cihaz üzerinde yer alan her bir USB portu en fazla 2.4 amperlik bir şarj gücü sağlayabilmekte. Bağlanılan cihazın hızlı şarjı desteklemesi durumunda ise, ilgili cihaz maksimum hızla güç almaya başlıyor ve bunun da cihaza herhangi bir zararı olmuyor.

Cihaz üzerinde kullanılan malzeme oldukça kaliteli ve sağlam. Cihazı elinize aldığınızda dahi bunu hissedebiliyorsunuz. Altındaki kauçuk ayaklar, kaygan zeminlerde kaymasını engellemek için tasarlanmış ve doğrusu oldukça işe yarıyor. Gömlek cebinizde dahi taşıyabileceğiniz bu akıllı şarj cihazı ev ve ofis tarzı kullanımlar için son derece uygun. Üstelik iki farklı renk opsiyonu bulunmakta: biri siyah, ötekisi ise beyaz. Hangisi hoşunuza giderse onu sipariş edebilirsiniz. Olumsuz bir özellik olaraksa, cihazın üzerinde herhangi bir uyarı ışığının bulunmayışı gösterilebilir. Yaklaşık 20 Dolarlık bir fiyat etiketine sahip bu cihazı Banggood üzerinden ücretsiz kargo imkanıyla bu bağlantı üzerinden satın alabilirsiniz.

, , , , , , , ,

Bir yorum yapabilir veya soru sorabilirsiniz.

avatar
  Abone ol  
Şunları bildir: