Kişisel Ağ Sayfası
www.isa-sari.com

Profesyonel Temizlik Şirketleri ve İnternet

20 Ekim 2010 Çarşamba 1 yorum İsa Sarı

İnternet, insanlığın bugüne dek öğrendiği tüm bilgileri ve edindiği tecrübeleri bünyesinde barındırmasıyla değil, sunduğu pek çok servis ile de çoktan vazgeçilmezler arasına girdi. Elektronik ticaret, elektronik mektup, dosya paylaşımı, görüntülü servisler gibi sayısız hizmet ile yaşamı kolaylaştırmaya devam edip tek tıklama ile temizlik hizmeti alımı gibi çok geniş yelpazede kullanıcılarına hitap eder hâle gelen İnternet aracılığıyla, temizlik sektöründeki gelişmelere paralel olarak, mevcut çeşitlilik arasından ihtiyaçlara uygun olan hizmeti alabilmek de son derece kolaylaştırıldı.

İnternet üzerinden hizmet sunan temizlik şirketleriden biri de, Akar Temizlik'tir. Firma; ev temizliği, inşaat temizliği, cam silimi, villa temizliği, duvar silimi, koltuk yıkama, ofis temizliği, fabrika temizliği, inşaat sonrası temizlik, mermer cilalama, halı yıkama, dış cephe cam temizliği, gemi ve yat temizliği, yangın sonrası temizlik, overlok, ilaçlama ve endüstriyel fabrika temizliği gibi pek çok alanda
faaliyet göstermektedir. Firmanın genel ağ sayfasında temizliğin tarihçesi, temizlikte dikkat edilmesi gereken hususlar, çocuk temizliği vb. gibi ilgili konularda yazılmış yazılar bulabilmek mümkündür.

Akar temizlik şirketleri

Akar Temizlik genel ağ sayfası

Gelişmiş ülkelerde bu tür servisler oldukça yaygın; fakat Türkiye'de de bu alanlarda yeni yatırımlar yapılmakta ve gelişmeler devam etmektedir. Her ne kadar çoğu kişi İnternet üzerinden hizmet alımına mesafeli olarak yaklaşsa da, bu tür servislerin tercih ediliş oranı günden güne artmaktadır.

İnternet üzerinden temizlik hizmeti alımı, İnternetin sunduğu imkânlara çok basit örneklerdendir. Günden güne İnternet aracılığıyla yapılabilecek işlemler daha da artacak ve İnternet, hayatımızda daha önemli bir rol oynamaya başlayacaktır. Tüm bunlar, ticaretin de artık belli bir oranda sanal ortama kaydığının göstergesidir. İnternet teknolojisini etkili bir biçimde kullanabilen firmalar kâr marjlarını yükseltecek ve pazar paylarını genişleteceklerdir.

, , , , , , , , ,

1
Bir yorum yapabilir veya soru sorabilrsiniz.

avatar
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok okunan yorum
En fazla talep alan yorum
1 Yorum yazarları
Uğur Can Son yorum yazarları
  Abone ol  
en yeni en eski en beğenilen
Şunları bildir:
Uğur Can

Gerçekten mükemmel bir tanıtım yazısı olmuş, meslektaşıma çalışmalarında başarılar dilerim.